| iubesccascavalu a întrebat:

Am instalat din greseala un toolbas pe nume ask.com cum ul pot sterge ca nu mai apare google si ask si stiu ca e un virus grav cum pot scapa de el ajutati-ma va rog!

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AnimatedSignature a răspuns:

1. La instalări nu mai da next, next,..., finish, că d-aia le iei.
2. Nu e virus.
3. Te duci în Control Panel și dezinstalezi de acolo toate toolbarurile.
4. Dacă nu a mers, te duci la setări la browser și dai pe motor de căutare Google.

| iubesccascavalu explică (pentru AnimatedSignature):

Mersi da am aflat inainte mersi ori cum da tot iti dau funda ok boss?

3 răspunsuri:
| edyutu a răspuns:

Il dezinstalezi din control panel veriscanewinking