| ☺ Smile ☻ a întrebat:

Am instalat multi messengerul si acum cand dau sign in imi apare dintr`o data deci nu astept paa sa verifice daca e buna adresa sau parola fereatsra cu new user; sign-in problems; try again. am tot incercat sa intru dar degeaba nu intra nici cum.Internetu merge idul si parola sunt bune. Aveti idee ce as putea face?

3 răspunsuri:
| PaulB a răspuns:

Buna.pai si mie imi mai faci asa...imi apare aia direct asa. dar numai cand imi este cazut netul sau cate odata de la messenger.mai incearca sa intri si uita-te sa nu fie cumva cazut netul... sper ca te-am ajuta big grin [Funda]? big grin

| superpissy40 a răspuns:

Poate ti-a aflat cineva parola...

| DeeDee007 a răspuns:

Poate ti`e selectat sign in automatically