| WeAreSmart a întrebat:

Am instalat programul Fresh Download si apoi l-am sters fiindca nu mi-a placut. Acum cand vreau sa descarc ceva de pe net imi apare un mesaj de la Fresh Download care pur si simplu ma irita
:( iata o imagine http://s8.postimg.org/gixmpc2yd/Captur.png

1 răspuns:
| Radeas1 a răspuns:

Off, cum va bagati voi singur in ***. De ce te mananca sa bagi programe de download? Asa iti trebuie. Plus ca asta nu e browser. Uita-te la extensii ca o fii capatat ceva de la ala. Ia MBAM si SAS si dai o scanare full. Un browser curat e si mai bun. Daca problema persista, te doare mana daca il mai instalezi o data?