| WeAreSmart a întrebat:

Cum sa fac ca liniile astea de pe ecran ce arata cum va fi ferestra dupa ce o voi misca sa arate ca mai inainte cand abia am instalat Windowsul. Sau mai bine spuneti-mi unde sa intru ca sa setez culorile si altele.
Iata si o imagine ca sa intelegeti mai bine http://s18.postimg.org/yzvzoh0mh/Captur.png

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Click dreapta pe ecran-personalize-window color-advanced appearance settings- si alegi din drop down list ce anume te intereseaza si ii schimbi culoarea.