| andreeeeeeeea a întrebat:

Am instalat sims 2 si toate patchurile... dar am o intrebare? ca sa ma joc trebuie sa am montat imaginea cdului in daemon tools? sau cum fac sa joc ca zice sa bag cd:-s

Răspuns Câştigător
| Daviiiiiid a răspuns:

Sall. da trebuie sa ai montata imaginea cd-uluiwinking. bafta si distractie placuta:*

5 răspunsuri:
| FuegoJr a răspuns:

Iti trebuie un crack.Sau poti monta si imaginea cd-ului in Daemon Tools. Dar mai precis iti trebuie crackwinking Sper ca te-am ajutat!

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Luati frate cracku de pe net asa fac toate jocurile.se numeste google dai search mai easy de atat ce sa iti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa nu ai cerintele de sistem necesare. Adica sa nu ai calculatorul suficient de bun. Sau trebuie alt crack sau trebuie sa ai montata imaginea.

| CrazyClery a răspuns:

Exact! Ca sa poti juca Sims 2, trebuie sa ai instalat in calculator Daemon Tools, ca sa ii poti baga imaginea. Distractie placuta si multa sanatate!

| Vdragos100 a răspuns:

Am avut si eu sims 2 si trebuie sa ai montata img de daemon tools si trebuie sa intri in cdul de daemon tools si ai acolo un crack si in ele are un fel de sims2. exe cam asa ceva si il copi pe asta unde ai instalat jocul si il inlocuiesti pe celalalt