| CrazySunshine a întrebat:

Am instalat Sims 3 si cand vreau sa intru in joc imi scrie :

There was an error during startup. Please see the Log for more details.

Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Incearca asta.
Deschide folderul unde ai instalat jocul, lasa-l deoparte.
Deschide regedit>hkey_local_machine>Software>Wow6432Node>Sims. Stergi din registrii titlurile ce nu le vezi in folderul unde e instalat jocul. Pentru a deschide regedit, apasa Start si scrie acolo regedit.

| TPUajutor a răspuns:

Reinstaleazal

| OnuOnulică a răspuns:

Insemna ca ai o erore la intrarea in joc. incerca sa il instalezi din nou corect.

| Lynnfield a răspuns:

See the Log for more details.