| vladvlad23 a întrebat:

Am incercat sa instalez un joc mai vechi. Fifa2002. Numai ca nu ma pricep asa de bine la instalat jocuri. L-am instalat. Dar cand incerc sa il pornesc imi zice: "Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application". Ce as putea face sa nu imi mai apara asta?

10 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Probabil nu ai copiat crack-ul in folderul unde ai instalat jocul. Grija mare, imaginea trebuie sa fie montata cu daemon tools inainte de a pornii aplicatia.

| vladvlad23 explică:

Am copiat si crackul si a aparut alta problema. Copiez crackul il instalez si merge. Dar daca inchid computerul si il deschid imi zice : FIFA 2002 is not installed correctly. Please reinstall.

| vlad_2439 a răspuns:

Pune crack-ul in folderul in care e instalat jocul
crack-ul il gasesti ori in:my computer-click dreapta pe imaginea jocului-open-folder crack
ori:cauta pe net:"fifa 2002 crack"

| xlmpq a răspuns:

Copiaza cracku in folderu unde ai instalat fifa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de daemon tools ca si eu m-am ivit cu problema asta dar eu nu am daemontulsul si daca puteti sa ma ajutati cu un said de unde sa il iau va rog sa ma ajutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si eu sa-l instalez cu tot cu crack local C unde l-am instalat dar tot imi apare CD-ROM select OK and restart application daca puteti sa ma ajutati multimesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot lua si eu crack pentru fifa 2002?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa rulezi RegSetup pentru a-ti merge jocul

| Padure_Valerica_1959 a răspuns:

Nu stiu sa pun jocul fifa 2002

| ionut9 a răspuns:

Am o intrebare am instalat fifa 2008 si nu merge sa intri in joc stiti cumva ce problema are