| Vadimasu a întrebat:

Am instalat un windows si fisierele de pe ecran sunt foarte mari, cum sa le micsorez daca stie cineva sa-mi zica, rog frumos.

Răspuns Câştigător
| crapx a răspuns:

Dai celalt click pe desktop -> properties -> display settings-> si muti rezolotia cum iti place tie! succes!

5 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop dupa aia pe properties dupa aia dai pe ultima settings si iti muti jos cat vrei rezolutia si pui pe 32 bit in dreapta langa rezolutie.

| MoTTyOn a răspuns:

Salut, pai faci in felul urmator: dai clik dreapta pe desktop si dai properties si cauti settings, apoi srie mai jos Screen resolution si iti pui la ce rezolutie vrei! God Luck! fundita?

| Vadimasu explică:

Mersi

| Vadimasu explică:

Mai pe moldoveneste careva stie?

| niks a răspuns:

Dai click dreapta pe ecran, properties, setting sh dai rezolutia mai mica