| Drogata a întrebat:

Cum micsorez ecranul pc-ului? Folderele sunt prea mari si nu mai incap pe ecran. Am windows 7. Asa arata ecranul : http://i46.tinypic.com/k4h0g2.png

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Click dreapta pe desktop = > ''Personalize'', apoi click pe ''Display'', care se afla in stanga si bifeaza ''Smaller- 100%''.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E simplu.Dă un clik dreapta pe desktop și acolo la adjust screen resolution setează rezoluția la ce rezoluția are monitorul tău(de exemplu un Acer de 15' are rezoluția 1024X768).Succes

| nutepriveste21 a răspuns:

Tii apasat ctrl si rotesti de scroll sau din + -.

| pozeanimate a răspuns:

Tine de ctrl si dai de roata mousului

| Cretu_Rodica_1959 a răspuns:

Nu se mai vad setările dreapta sus si nici nu am acces la desktop