| sasundg a întrebat:

Am instalat windows 7 si desktopul apare cam 10 cm mai in dreapta. Nu se mai vede ceasul si inca cateva iconite in toolbar. Va rog sa-mi spuneti ce sa fac?

3 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Este de la setarea imaginii pe monitor. Asa cum au spus si ceilalti utilizatori, totul se regleaza din meniul monitorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau dacă-i LCD, ar trebui să aibă un buton AutoImage (ceva de genul). Ăla reglează automat imaginea.

| metonst54 a răspuns:

Intri in meniul Monitorului si dai la "position", sau ceva de genu si de acolo poti muta imaginea cum vrei tu