| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat Windows Movie Maker.Cand sa-l deschid mi-a dato eroare(ceva cu.dll),am instalat fisierul ce mi l-a cerut, apoi mi-a dat ca lipseste alt fisier...tot.dll

Am instalat si Camtasia Studio,acolo lipsea iar un fisier.dll

Cred ca nu am ceva instalat pe PC, daca toate aceste fisiere lipsesc(.dll). stiti voi?happy

1 răspuns:
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Pai ar fi 2 variante :
1) fisierele dll care lipsesc trebuie sa le iei de pe internet si sa le pui in folderul cu programul respectiv
2) descarci un update pentru directx:
http://dfiles.eu/files/u0qsx13jn/DX_patch.exe