| ionel27ro a întrebat:

Am instalat windows xp professional 32-bit pe un laptop toshiba satellite a135-s4467 cu drives luate de pe net, dar din pacate nu am avut si drives la placa de retea.va rog din suflet sa ma ajutati sa gasesc drives la placa de retea.multumesc anticipat pentru ajutor, dau funda celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Din cate vad, laptopul nu are drivere de XP pe site-ul oficial, ci doar de Vista pentru ca pentru acest OS a fost destinat laptopul.Totusi, incearca acest program, e posibil sa iti gaseasca driverele lipsa si sa le si descarce:

http://fastupload.rol.ro/ed06ce4a9bb0a6e03d8b2c919ff299d8.html