| anonim_4396 a întrebat:

Am inteles ca pentru a folosi bluetooth-ul la IPhone trebuie sa instalez o aplicatie. Este adevarat? Si daca da despre ce aplicatie este vorba?

3 răspunsuri:
| iChaz a răspuns:

Da. Se pot transfera fisiere. Aplicatia se numeste Celeste (dar cica e o mizerie si mai si costa destui bani), se gaseste numai in Cydia, deci pentru asta trebuie sa ai jailbreak.
In rest, poti folosi bluetooth-ul din iPhone daca ai bluetooth la masina (pentru audio + convorbiri) sau pentru casca bluetooth.

| IancuSilviu a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva. happy

Funda

| crisbebe a răspuns:

La iphone poti sa te conectezi prin bluetooth doar cu iphone