| CatalinBoss93 a întrebat:

Am intrat pe un link in care eram taggat pe Facebook, iar acum am un virus care distribuie respectivul link si da tag celor din lista mea...tuturor. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| zuzualina a răspuns:

Eh... am ++20 postari în care am fost "etichetată".
Cand se termina nebunia cu pagina aia, se duce si virusul.

| CatalinBoss93 explică (pentru zuzualina):

Of doamne...sa speram! am pe telefon 48 de notificari in 3 minute! ca numai pe telefon mai merge!

6 răspunsuri:
| Kinus12 a răspuns:

E bine să ai un antivirus care să elimine acel virus.Numai cu puţin te-am ajutat ştiu, dar cu mai mult nu pot decăt să îţi recomnd căteva antivirusuri performante care ar elimina acest virus.Dar pentru asta depinde de ce pc ai. Pune sistemul tău mai întăi

| CatalinBoss93 explică (pentru Kinus12):

Am kaspersky.Dar acum problema e ca mi.au blocat si Facebookul?! Ce fac? Astept sa rezolve problema antivirusul?!

| Kinus12 a răspuns (pentru CatalinBoss93):

Păi cam aşa.Despre Kaspersky am auzit că e bun. Dacă acest virus este şi ar tebui să fie în calculator,(că alt undeva nu ai putea fi) atunci dă-l o scanare completă a sistemului. Dacă o găsit antivirusul, în moment ar trebui să-l elimine. Sper că te-am ajutat

| johnyxus a răspuns:

Pune-ti un antivirus sa detectezi virusul

| RaduRaducuM a răspuns:

Asteapta, nu ai ce face momentan, nu stii cum se manifesta virusul asta, insa stai linistit, au mai fost virusi de genul pe facebook, nu cred ca e nimic grav