| Adinna08 a întrebat:

Am iphone 3 si m-am batut de problema "hold call". Nu imi functioneaza si nu stiu ce ar trebui activat pentru functionarea ei... Va rog sa imi dati un raspuns care sa ma ajute. Multumesc

1 răspuns:
| didd a răspuns:

Buna.Eu ti-as recomanda sa iti cumperi un iphone mai nou. Si eu am tot iphone 3, si de curand, am multe probleme cu el.Nici nu pot sa descarc orice, pentru ca imi spune ca trebuie sa instalez un ios mai recent.Nici de functionat nu mai functioneaza ca altadata. cel mai bine e sa-ti cumperi macar un iphone 4, daca nu 4s.