| JulianaMark a întrebat:

Am iPhone 4. De ce nu merge sa pun muzica prin iTunes?
Am muzica in library, dau sync si imi apare acolo sus 'Step 1of 1 preparing to sync' si nu se intampla nimic.
De ce nu merge?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sync asa este sincronizeaza calc cu telefonul.adica ce ai in una pune si in cealalta daca nu este.asa poti slava si apoi repune pe telefon daca se intimpla ceva cu telefonul.sa pui muzica conectzi telefonul la c alc si deschizi itune. apoi acolo deschizi telefonul si ai undeva sus sau depinde ce itune ai music.deschizi music si mai departe vezi tu nu stiu asa pe de rost.dar trebuie sa ai deja muzica in libraria itune. daca nu ai aduci si dupa faci ce am spus.dar spui ca deja ai muzica.deci acolo la music trebuie doar sa apesi pe .......sincer am uitat, dar cred ca mai departe te descurci

| DjAndyMixx a răspuns:

Sync e pentru a sincroniza... ca sa le poti transfera in telefon trebuie sa le adaugi la melodii