| Overom a întrebat:

De ce nu pot pune muzica pe panarama asta de iphone, downloadez melodia o pun prim metoda drag drop apoi dau pe sync jos in dreapta la itunes si nu merge straight face ce e gresit. apropo ( NU VA LUATI IPHONE E CEL MAI PROST MODEL DE TELEFON!)

Răspuns Câştigător
| LiveStar a răspuns:

Fa-ti un playlist nou in itunes(file->new playlist), adauga acolo melodiile tale, conecteaza telefonul, du-te apoi in tabul 'music' si selecteaza playlistul, si apoi da sync

| Overom explică (pentru LiveStar):

Tot nu merge...

| LiveStar a răspuns (pentru Overom):

Daca 'o poza face cat 1000 de cuvinte', sper ca acest video valoreaza atat cat iti trebuie sa intelegi exact procesul :D

http://www.youtube.com/watch?v=05JAiXXV6eY

| Overom explică (pentru LiveStar):

Mersi mult pentru ajutor am facut exact ca in video si tot nu merge...

4 răspunsuri:
| Popescu_Andrei_1997 a răspuns:

Daca tu nu sti sa folosesti un iphone e problema ta si app e cel mai bun telefonwinking