| Gurgiu a întrebat:

Am iPhone x și nu merge sa-i dau restard din fabrica de ce oare?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să-ți resetezi telefonul folosind panoul principal al telefonului. Îl accesezi exact cum a spus Roberrt21 însă v-a trebuii să-ți elimini toate conturile google de pe telefon și desigur orice parolă care îți securizează telefonul.

| Roberrt21 a răspuns:

Încearcă asa si spune mi daca a mers:
Apasă pe volum în sus, pe volum în jos și, după cele două clickuri, ține apăsat imediat 10-15 secunde pe butonul de Power de pe partea dreaptă a aparatului.