| AureliusTPU a întrebat:

Am luat de la altex o tastatura de gaming HAMA uRAGE. Tastatura are culorile rosu, albastru si violet.Si nu stiu daca se poate combina culorile adica sa mearga cu efecte? (m-am uitat si in manual si nu scrie daca are).

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Lasa modelu exact si vedem.

| Wr3nch a răspuns (pentru AureliusTPU):

Nu, nu se poate combina. Merge doar cum se vede in poze.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Dacă nu scrie in manual,mă îndoiesc sa aiba, dacă ai fi producătorul unei periuțe de dinți electrice, n-ai specifica in manual că are funcția de autocurățare?
Ba da,ai scrii și pe ambalaj,de ce?
Pt că vrei că acel produs pe care al vinzi, sa fie văzut mai bun că celalte, așa dar. dacă nu scrie in manual, sau pe cutie, nu are.Pa.