| limbricu a întrebat:

Am luat o plasma si am conectat calculatorul la plasma prin conexiune VGA, imi deschide windows-ul cu programele instalate. Ce trebuie sa fac ca sa pot deschide programele instalate fiindca mouse-ul nu are actiune pe plasma

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Pai ar trebui sa mearga, apasa windows + P si selecteaza cum vrei sa iti fie in caz ca ai doua monitoare si daca ai unul singur ar trebui sa mearga mouseul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi mouse-ul in PC.

| BobocelMihai a răspuns:

Trebuie sa aiba actiune pe plasma deoarece plasma inlocuieste monitorul.