| IamPharell a întrebat:

Am luat o tableta de la eMAG acum 6 zile Allview viva q7 si acum cand o deschid sau ma joc jumatate de ecran e cu purici verzi a luat-o razna. Pot sa ii fac ceva fara sa ma duc sa o schimb?

Răspuns Câştigător
| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Mai bine te duci si o schimbi decat sa ii faci nu stiu ce minunatii si sa pierzi garantiahappy sfatul meu...

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu poti. Pasreaza factura in original si trimite o copie cu garantia si cutia cu toate cele inapoi. Vezi ca trebuie sa-i contactezi pe ei mai intai.

| express11 a răspuns:

Problema este si cum ai noroc...ia-ti banii inapoi pe ea.ai dreptuul!

| Tkn a răspuns:

Sa nu mai cumperi Allview!

| Ichnat a răspuns (pentru Tkn):

Eu cumpar de la Allview de mult timp si nu am avut nici-o problema!

Imi spui cum ai ajuns la concluzia ca nu mai trebuie sa cumperi de la aceasta companie? Sau doar presupui fara sa cunosti?

| Jipa95 a răspuns:

E defecta din fabrica, du-te cu ea inapoi sa ti-o schimbe!

| Ichnat a răspuns:

Daca umbli la ea singur, nu-ti mai accepta garantia.
Duo la service! happy

| Cipri99 a răspuns:

Nu are nimcia firma poate e asa din fabrica atata timp cat nu ai umblat la ea sau ceva