| ANDOO_1416 a întrebat:

Am modificat ceva in Microsoft Office 2003 si cand dau sa scriu imi apare un semn in forma de P si intre cuvinte apare un punct la mijloc.De unde se poate seta sa dispara?

Răspuns Câştigător
| DjSergyu a răspuns:

Buna si eu am word 2003 si iti spun ce trebuie sa faci intra in el :

si vezi acolo sus de tot pe a 2 bara apar chestiile acelea cu save as print etc...si treci peste 22 de dinelea si vezi ca la a 23 aproximativ iti apare exact semnul acela care vrei sa iti disparawinking dai un click pe el si nu iti va mai aparea! In caz ca nu te descurci IDUL meu de mess este Dj.Sergyu1@yahoo.com pentru mai multe detalii si pozewinking Funda?