| AdamSandler a întrebat:

Am net de la RDS de vreo 5 luni si pana acum l-am folosit cu un router Wireless...
Dar acum, in fiecare camera am o mufa de internet care este conectata la un panou si din panou in "cutia magia" de la RDS |
Si nu merge.decat un singur fir merge conectat | celelalte nu merg | cand incerc sa configurez reteaua pentru a baga user & password nu poate stabili conexiunea [error 651]...am incercat sa schimb intrarea in modemul ADSL dar nu merge...
HELP! Fundaa!

1 răspuns:
| iulyan a răspuns:

Pai cutia aia poate este un Switcher, si ala nu te lasa sa folosesti decat o mufa odata.numai dupa ce te deconectezi de pe respectiva mufa, poti folosi o alta.
eu iti recomand un Router, si il poti configura automat (daca are acea optiune) daca nu, chemi un programator IT si til facewinking.