| berlin a întrebat:

Am nevoie de ajutor am curatat placa de baza si am scos firele de la front panel reset hdd power mai are unu nu stiu cum se numeste si nu m-am uitat cum sant montate adica ordinea nu mai pornește nimic stiti cumva ordinea cum trebuie montate fiecare fir placa e Foxconn Mersi mult.

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Nu trebuia sa desfaci tu placa de baza de pe laptop ca s-au desfacut (desprins) si nu mai poti sa pui la loc firele prin click (clapete). Trebuia sa le duci la unservice autorizat sa va faca si sa le curete de praf!