| nikol6m a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am vrut sa imi instalez o versiune mai noua de internet explorer adica 7 si nu imi merge. Opera si mozila merg...doar IE nu merge, nu mai merge nicio versiune. Imi spune ca nu e conectat netul sau nu e adresa corecta. Am nevoie urgent de el, va rog >ajutati-ma:"

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Verifica setarile si pune-le pe default. De asemenea verifica sa nu ai vreun proxy setat.

2 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Stai linistita ca I.E. e de calitate inferioara daca vr un browser excelent ia-ti Mozzila Firefox sau Opera

| Abandoned3 a răspuns:

Si Reset-ul e util. Il gasesti la Internet Options-->Advanced.
Cea mai noua versiune de IE e 8 pe XP...desi e veche si asta de 2 ani. Un IE mai modern e versiunea 9, doar pe Vista si 7.