| Pandicorn123 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Ma uit la un anime pe Vk, de ieri cand am incercat sa ma uit la un alt episod nu mi-a mai mers, am incercat pe trilulilu si alte site urii si tot nu mergea. Acum vad ca pe youtube se intrerupe cand dau un video. Chestia asta se intampla doar pe laptop, la PC merge pe orice site de vizionat as da. Ce s-a intamplat? Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| SiriusHD a răspuns:

Inseamna ca nu mai merge VLC media player, reinstaleaza-l din nou.