| Bianca38 a întrebat:

Am nevoie de ajutor nu știu ce s-a intamplat,eu am doua conturi de Instagram,unul al meu personal care l-am facut primul și altul care l-am facut după, care este un cont pe care postez diferite poze și video-uri gen fanmade și nu știu ce s-a intamplat fiindcă atunci când fac ceva pe un cont de exemplu dau follow sau Comment se da și pe celălalt și nu înțeleg de ce cred ca am folosit ceva la fel, dar nu l-am facut cu același email și nu știu de ce și atunci când am intrat la email îmi apare ca sunt făcute cu același email și dacă schimb la un cont se schimb și la celălalt și nu reușesc și îmi e frica ca dacă șterg unul se va șterge și celălalt ajutor

Răspuns Câştigător
| Alishaaaaaaa a răspuns:

Ai undeva la setari sectiunea 'report a problem' scrie-le acolo celor de la instragram si te poate ajuta cineva specializat. Sigur e o problema de la ei.
Si eu am 2 conturi de Instagram si nu am patit asa ceva.