| Cinevasswiiw8w8 a întrebat:

Dacă îmi șterg un cont de google mi se șterge tot? Adica mi se sterg si conturile de la Instagram de pe email-ul ala sau îmi rămân?

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Nu stiu cum e cu sters contul de google, dar nu vei mai putea folosi mail daca nu-l vei mai avea. Pe yahoo de exemplu, daca nu intrai multi ani, se stergea contul cu mailul si il putea "fura" altcineva, si nu-l mai puteai folosi tu, dar alte conturi ramaneu conectate la acel mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul de Instagram, Facebook sau alta retea sociala nu se sterge, ci doar conturile asociate cu contul Google, cum ar fi contul de YouTube, acelea se vor sterge.