| samir36 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Am un LG Optimus ONE P500 codat in Vodafone, cat m-ar costa deblocarea de retea, ati fost careva in situatia mea, adica cu acelasi telefon, si daca da, dupa deblocare ati avut probleme cu softul? Multumesc Anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 25 de lei decodarea, probleme dupa decodare eu unu nu am avut nici una din contra cand mi l-am decodat de pe Orange la o reprezetanta Nokia a mers super, conteaza cine til decodeaza

| BBg a răspuns:

Buna, depinde unde te duci sa il decodezi.Eu am telefon ca al tau si am dat 35 pe decodat, tot pe Vodafone il aveam.Nu ai nici un fel de problema cu softul apoi. Funda?