| BackAgain a întrebat:

Am nevoie de niste effects & translations noi pentru windows movie maker XP. Am descarcat acum vreo 2 saptamani unele precum cel de la minutul 0:57 ( http://www.youtube.com/watch?v=mXat_Yas7Zs ), dar acum nu mai gasesc site-ul. Frames/Effects/ spuneti-le cum vreti, erau demo. Cine poate sa-mi dea un link, va rog? Sau alte frames/effects de genul?

Urgent (trebuie sa termin video-ul pana maine)! Funda mare, mare, mare!

1 răspuns:
| Malexcao_Alexcao_1982 a răspuns:

Machete Video Editor Lite