| All4QuestionS a întrebat:

Am nevoie de o aplicatie gratuita preferabil de editat video,sa le tai,sa le combin eventual sa adaug ceva tranzitii etc, problema este ca am gasit un editor video free ok dar nu imi vede corect video-urile facute cu telefonul pentru ca sunt in 16:9, 1080:1920 si am nevoie de un video editor care sa aiba aceasta scala... Cu alte cuvinte sa mi se vada tot video-ul si sa nu mai taie din el, de sus si de jos. Funda

3 răspunsuri:
| ViruseZ a răspuns:

Daca esti pe pc incerca sa iei un crack pentru cmatasia. Daca esti pe Mobil recomand viva video

| ViruseZ a răspuns:

Camtasia sau viva video

| Stefan123x a răspuns:

HitFilm Express e ok, am folosit-o, pentru o aplicatie moca eu zic ca are destule optiuni!