| Alyyynu a întrebat:

Am nevoie de o telecomanda micuta pentru prezentari power point.
- Conectare prin bluetooth
- Simpla - butoane inainte, inapoi (nu ceva mare ca cea de televizor)
- Am vazut ca au si laser pentru a indica ceva anume pe slide

ceva cu aceste caracteristici cunoaste cineva, un link ceva, multumesc

3 răspunsuri:
| cornelm1976 a răspuns:

Tot ce stiu este ca exista, n-am gasit la noi in tara si costa undeva peste 200 USD.

| Alyyynu explică:

Nokia n95...
da e mai practica o telecomanda ca imi trebuie si laser pentru a indica anumite chestii pe slide.

| karamele a răspuns:

Poti face asta si prin intermediul telefonului. Spune-mi exact ce model de telefon ai, de asemenea, daca ai nevoie de ajutor cu prezentarea power point da-mi un mesaj.