| allexandracovaci a întrebat:

Am nevoie de un discurs de craciun, pentru scoala. facem ceva o prezenatre la tehnologie de costume populare din toate zonele, aproape! va rog daca puteti sa imi dati si mie un discurs, frumos, dar de Craciun si sa fie legat de niste costume populare. Repede!

Răspuns Câştigător
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

De ce nu il scrii chiar tu, orice ai scrie lumea v-a aprecia daca e spus cu sinceritate. Viata e prea scurta sa traim viata altora, traieste-ti viata ta, cuvintele tale, trairile tale.

1 răspuns:
| Gligor_Sorina_1967 a răspuns:

Am nevoie de un discurs pentru serbarea de craciun ceva de inceput