| LoVe_4860 a întrebat:

am si eu o problema...vineri vom face o petrecere la scoala de helloween... puteti sa imi dati niste idei de costume

Răspuns Câştigător
| Yoioana a răspuns:

...-halloween

3 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Buna alice! pai, eu una m-am imbracat in vampirita, sau in diavolit a fost supeeer amuzant, anul asta vreau sa incerc varianta cu blody mary ...ar fi super faina!

| Rioko a răspuns:

Poti incerca sa-ti faci un costum impreuna cu prietena ta cea mai buna. Luati fiecare cate un cearceaf si il taiati doar pentru cap (sa va ajunga pana la picioare) si faceti desene f mari pe ele de exemplu 2 paianjeni sau ce va mai vine voua in cap.laughing si va dati un nume interesantwinking