| sarpele05 a întrebat:

Am nevoie de un program de editat pozele, un pic mai complex! + Fundita >-<

Răspuns Câştigător
| MartinaStoesselVioletta a răspuns:

Stiu un program dar se instaleaza pe telefon si pe planseta. Programul se numeste Cymera

5 răspunsuri:
| Rony23 a răspuns:

Unul online pe care il folosesc eu, nu trebuie sa descarci nimic http://pixlr.com/

| parvuconst a răspuns:

Adobe Photoshop Cs 5 cu Licenta!

| SlyKpeR a răspuns:

Photoshop si Adobe affter effect sunt cele mai bune programe de editat/creat poze! happy Daca cumva nu te pricepi poti sa urmaresti niste tutoriale care te vor ajuta foarte mult!
Este un program foarte cunoscut si foarte apreciat pentru "ceea ce poate face"! Sper ca te-am ajutat! happy

| AnaMariaCute a răspuns:

Pai eu folosesc PicMonkey si Pizap
Sper sa te ajute happy Funda?

| irinafluturas5 a răspuns:

Cred ca te va ajuta (pizap) incearca. Funda?