| Pyskiss a întrebat:

Am nevoie de un program de modificat poze si cum se foloseste. vreau program sa pot cenzura, scrie pe poza, etc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tehnologie sau Informatii Utilitare.

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Deși Photoshop e cel mai bun, nu este gratis, așa că poți folosi Photoscape. Este unul dintre cele mai bune programe, eu sunt foarte mulțumită de el. Dacă îmi dai id-ul tău, te învăț să-l folosești. happy

| Shr3dder a răspuns:

Photoshop este unul dintre cele mai bune si cele mai folosite dar, din pacate, costa.