| LaySsa27 a întrebat:

Am nevoie de un program in care pot lua pozele dintr-un videoclip!

Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

IrfanView setezi de unde pana unde vrei sa extraga sau tot

7 răspunsuri:
| LeMotán a răspuns:

In BsPlayer, apesi "P". Pozele le gasesti in My Pictures.

| DAAAAN a răspuns:

Poti cu BSplayer, dai clic dreapta pe film(in player) > Capture Screenshot sau ceva de genu si alegi rezolutia(originala sau "ce vezi")

| BadBoyCristy a răspuns:

Dintr-un videoclip nu cred ca existathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista diverse programe eu folosesc pinnacle dar cred ca sunt si altele mult mai usor de folosit.incarca cu windows media maker posibil sa mearga desi nu am incercat mai era un program fraps cu care sigur vei reusi. daca ai nevoie de ajutor baga id mihaymakaay

| ßarbie a răspuns:

Exista asa ceva? :-o

| danynyo a răspuns:

Iti recomand, Total comander ultima prime"

| xPinkuux3 a răspuns:

Pai big grin. Poti face cu BSplayer sau cu crystal tongue. Pe BSplayer cat merge videoclipul apesi pe tasta "P" si se salveaza intr-un folder big grin. Windows -> Program files -> Webteh -> BSplayer si le ai acolo :*. Sper ca te-am ajutat:X.