| Chirila_Mihai_Cristian_1994 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un program (fara PowerPoint) care sa imi faca un videoclip din poze, insa pozele sa treaca printr-un slide, modelul eventual sa fie ales de mine. Urgent, dau funda!

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Incearca Movie Maker. Funda?

| Chirila_Mihai_Cristian_1994 explică (pentru YoChriss):

Care ca-s sute de miliarde...

| YoChriss a răspuns (pentru Chirila_Mihai_Cristian_1994):

Https://support.microsoft.com/ro-ro/help/14220/windows-movie-maker-download Un singur movie maker exista si este facut de Microsoft.

| Chirila_Mihai_Cristian_1994 explică (pentru YoChriss):

Da, ma rog. A trebuit cu WMM sa-mi fac cont si ulterior sa platesc. Macar a iesit ceva fain, ca altfel... Eu ma refeream la faptul ca nu ai precizat ce Movie Maker ca sunt o gramada. Cel facut de Microsoft e, evident, numai unul.