| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat..Am sters din greseala un fisier Word din PC. Am folosit un program sa il recuperez numai ca, atunci cand il deschid imi arata doar niste semne. Stie cineva cum pot sa fac sa imi arate textul?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

L-ai sters si din Recycle Bin? Daca nu l-ai sters il gasesti acolo si dai Restore. Numai bine!

| JustCosmin a răspuns:

In cazul in care s-a scris pe partitia unde era fisierul sters, sunt slabe sanse sa gasesti fisierul la fel cum era inainte. Sunt multe programe care cica gasesc fisierele sterse doar de dragul de a cumpara versiuni finale.
Daca esti sigura ca nu ai facut modificari pe partitia unde era fisierul ala, incearca programul Recuva: http://www.piriform.com/recuva si vezi daca reusesti.