| midnight a întrebat:

Am nevoie din nou de ajutor tot pentru samsung corby. imi place foarte mult telefonul, dar (la conditiile care il supun) carcasele sunt foarte delicate. il am din primavara asta si vreau sa va spun ca deja mi s-a crapat carcasa cu cerculete. am pus o intrebare de curand de unde pot sa achizitionez carcase pentru el(si cineva mi-a spus ca pot sa iau de la orice magazin vodafone-mentionez ca sunt in reteaua vodafone- si ma costa 20 lei). nu am avut timp sa verific daca este sau nu adevarat.PE SCURT: va intreb(din experienta proprie) daca este sau nu corect si daca imi puteti da un site de unde sa vad mai mult carcase personalizate. FUNDA!

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Intra pe www.okazii.ro sau www.vandtelefon.com si vei gasi.
Costa in jur de 15-30 ron.

Bafta si o seara frumoasa!

| Tiffany89 a răspuns:

Si eu am Samsung corby. l-am scapat de multe ori dar nu s-a crapat carcasa