| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor.Azi mi-am facut inca un account pentru Windows astfel incat unul sa fie cel principal cu toate fisierele[adminsitrator] si inca unu intermediar pentru orice situatie[limited]... Ok... l-a primiu account de administrator totu frumos am bagat o parola, un indiciu[password hint]. Dar azi cand am intrat nu-mai imi stiu parola, indiciul il stiu, am incercat parola dar imi zice ca e gresita.Nusth ce sa fac crying Acum va scriu de pe contul intermediar la care am dat optiunea limited la ce prost sunt puppy dog eyes daca ii dadeam optiunea de administrator rezolvam totul schimbam parola si nu puneam intrebarea pe TPU.Deci,am nevoie de mare ajutor happy Dau funda :p

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cand te loghezi incearca alt ctr delete, alt ctrl delete si scrii admin la user si admin la parola, cauta pe internet ca sunt multe metode, sau, poti sa-l formatezi.

| Catalion a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=3235 sau http://www.videotutorial.ro/? tag=resetare-parola-windows-xp-vista-7

| alexno2 a răspuns:

Doar daca dai un format reusesti altfel.incearca sa iti aduci aminte parola happy

| pancreasus a răspuns:

Foloseste distributia de Linux Ophcrack, care e specializata in spargerea parolelor de Windows. Noi asta folosim pe calculatoarele de la scoala.

| Adrian_1692 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Poate ca ai uitat ca ai apasat pe capslock