| Kent02 a întrebat:

Am nevoie urgent de un driver pentru placa de sunet Creative SB PCI128 (Ensoniq ES1370) Sound Card PCI nu gasesc pe nicaieri.Am windows 7 si nu a gasit-o.Repet driverul sa fie pentru windows 7.

3 răspunsuri:
| fugi95 a răspuns:

windows 7 include si driverele-din cate am intels eu le cauta pe net.sau daca ai windows-ul original dai la action center(steguletu ala mic din dreapta jos)-open a.c.-si ar trebui sati arate acolo daca
ai freo problema

| Kent02 explică:

Am uitat sa precizez ca dau funda!

| Kent02 explică:

Nu e original e valabil doar 30de zile dupa care bag un key de pe net dar am nevoie de driver neparat