| xt9000 a întrebat:

Am nokia 5800 dar din pacate nu are romana. imi puteti spune cum pon limba pe el, detaliat de la cap la coada

Răspuns Câştigător
| Nickname_7742 a răspuns:

Mergi la un service reparatii gsm...si acolo rogi sa iti instaleze limba romina...asta te va costa in jur la 20-25 RON

4 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Pune-l in engleza... poate te descurci

| blackwidow a răspuns:

Ii schimbi softul. Numai bine

| Cracos a răspuns:

Nu se poate sa pui rimba romana pe el
daca asa a iesit din fabrica atunci n-ai cum sa pui limbi diverse numai daca il decodezi, dar atunci isi pierde garantia(daca mai e in garantie)

| jojo_2491 a răspuns:

Trebuie decodat, nu cred ca poti sa faci tu ceva acasa.mergi la un centru specializat.