| Cercel_Adrian_1992 a întrebat:

Am o boxa cu bluetooth care a costa 35 lei si am mers pana ce am pus-o la incarcat si am cinuto mult in priza cu un carcator facut si cand am scos-o din priza bazaia si pana s-a inchis si cand am bagat-o din nou in priza imi arata becul rosu iar cand i dau drumu nu mai imi ara ledul albastru si nici voce integrata in boxa nu se mai aude care imi spune ce comenji avem pe boxa

2 răspunsuri:
| MariusMw a răspuns:

Salut daca ai garantie du-o la garantie daca nu desfa-o si uitate la mufa de la difuzor aceeasi problema am avut-o si eu la un Philips
Funda

| Cercel_Adrian_1992 explică (pentru MariusMw):

Ok. Pun boxa la incarcat imi arata ledul rosu dar cand scot incarcatoru si pornesc boxa ledu albastru nu se aprinde