| Violinpiano29 a întrebat:

Buna seara. Mi-am cumparat o boxa portabila jrh h8 bluetooth microphone. Am ascultat la ea și după o oră s-a închis și am pus-o la încărcat. S-a încărcat 3 ore și după becul roșu a dispărut, după am băgat din nou firul ca am crezut că a fost o eroare și sta 10 minute becul roșu apoi se închide. Acum după un timp am scos-o din priza și am băgat-o la loc și sta 2 minute aprins becul roșu și se stinge. Nici nu stiu daca s-a încărcat sau dacă mai trebuie.
Voi ce părere aveți?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"sta 2 minute aprins becul roșu și se stinge. Nici nu stiu daca s-a încărcat "
afli doar dacă o foloseșt măcar 1 oră ca mai inainte