| Bodea_Alin_1993 a întrebat:

Am o camera fota Samsung ES70, o perioada de timp nu am folosit-o si nu i-am scos bateria, astazi cand am deschis-o m-a atentionat ca bateria era goala.Am pus camera la incarcat dar ledurile de la cablul de alimentare s-au aprins intermitent (rosu, verde, portocaliu) dupa care s-au stins. Dupa o perioada de timp conectata in priza se aprinde ledul portocaliu intermitent.Repet doar ledurile de la cablul de alimentare rectioneaza, camera nu functiozeaza deloc.Ce parere aveti, ce solutii ar fi sa o fac sa functioneze?

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

La 50-100 de euro cat ai dat pe ea eu zic ca te-o tinut destulhappy