| VladuCristianCo a întrebat:

Am o camera mai veche si nu merge (nici driverul nu merge instalat ). Am si cd tot nu merge. Model este Delux DLV-B52. Sunt doar curios daca merge sa o fac pe windows 10. Merge?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca cu Compatibility Mode sa instalezi driverul mai vechi pe Windows 10.
https://www.laptopmag.com/articles/set-compatibility-mode-windows-10

Multi au avut probleme cu acest webcam inclusiv pe Windows7. Se pare ca lipsesc driverele compatibile pentru el.
Cineva sustinea ca a reusit sa instaleze un alt driver, care s-a dovedit functional si pentru acest model (driver 211 pentru Delux DLV-B52).