| AlexStefan1 a întrebat:

Am o unitate DELUX cam din 2008.
Am instalat odata sistemul de operare Windows 7 dar nu imi merge driverul de internet.
Ce pot sa fac?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cauta driverul in pagina fabricantului sau instaleaza driver genius si cauta. cand formatezi e bine sa ai unitatea conectata la net.

| stlucian a răspuns:

Pentru Win 7 cerinte minime:

Procesor de 1 GHz sau mai rapid pe 32 biți (x86) sau pe 64 biți (x64)

1 gigaoctet (GO) RAM (pe 32 de biți) sau de 2 GO (pe 64 de biți)

spațiu disponibil pe hard disk de 16 GO (pe 32 de biți) sau de 20 GO (pe 64 de biți)

Dispozitiv grafic DirectX 9 cu driver WDDM 1.0 sau mai recent

Apoi:

http://windows.microsoft.com/......r-hardware

| dikaaa a răspuns:

Reinstaleaza driverele :O