| girlove206 a întrebat:

Am o camera web emtec eksvw100v si as vrea si eu driverul sau ceva de pe net sa-l instalez...si as vrea sa mentionez ca am in pc windows 7 ca am gasit pe net versiuni pentru vista multumesc

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De obicei W.7 are drivere de instalare pentru periferice ori le cauta singur. Conecteaza camera la pc si incearca asa(n-am vazut cum arata W.7, asa ca iti spun cum am procedat la XP sp 3, ar trebui sa fie asemanator): Start/Control Panel/Scanners and Cameras/USB Video Devices si iti intra o fereastra de instalare, Scanner and Camera Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!

| Kattan a răspuns:

In primul rand, PCHelp, nu mai abera cum ca Windows-urile au "restrictii" la instalare. Ce intelegi tu prin asa ceva?
In al doilea rand, site-ul ala al tau a primit atentioare de la KAV-ul meu cum ca are ceva elemente de phishing.
Acum girlove206, ai incercat sa vezi daca merg acele drivere de Vista? http://driverscollection.com/? H=W100&By=Emtec

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut_6463 a răspuns:

Spune-mi si mie cum ai reusit ca si eu am una la fel.pls

| girlove206 explică (pentru Ionut_6463):

Am eu progamul...

| girlove206 explică:

Jmecher...nup...nu merge driverele de vista ca am incercatdar multumesc tuturor am instalat-ohappy

| RujanVali a răspuns (pentru girlove206):

Buna... am si eu nevoie de driverul de la camera web EMTEC EKSVW100V pentru windows 7... daca vrei sa ma ajuti te rog idul meu : byvally70, Mersi.

| girlove206 explică (pentru RujanVali):

Am eu programul...q care am reusit sa il instalez