| Fafikavali a întrebat:

Am o camera web Philips toucam xs si nu pot filma de ce? va rpg ajutati-ma

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Un dispozitiv extern comunica de cele mai multe ori cu calculatorul prin intermediul driverelor. Asigura-te ca le-ai instalat pe cele compatibile cu sistemul tau de operare. Webcamul poate veni si cu soft de editare, cu ajutorul caruia poti folosi camera web ca aparat foto sau camera video. Vezi ce serie are webul tau, intra pe pagina oficiala a producatorului si descarca si instaleaza aplicatiile compatibile in pc-ul tau.